Allrounder/ka do hotela v Alpách

7
SunAgency s.r.o.
Zverejnené
24. marca 2020
Miesto
Rakúsko, Austria
1900 -2200 €
Región
Rakúsko

Priťahuje Ťa odbor hotelierstve, máš milú povahu a dokážeš svojím prístupom hosťom maximálne spríjemniť ich pobyt? 🙂

Na tejto pozícii si vyskúšaš rozmanitú náplň práce spojenú s chodom hotela. Allrounder hľadáme najčastejšie do menšieho hotela s nižším počtom izieb a tým aj s rodinnou atmosférou, pokiaľ teda niečo také hľadáš, je pre Teba táto pozícia tá pravá.

Jedná sa o skvelú príležitosť pre uchádzačov, ktorí si ešte nie sú istí, na ktorú pozíciu by sa časom profilovali alebo skrátka pre tých, ktorých nebaví jednotvárna práca a sú flexibilné 🙂

Náplň práce:

- príprava a obsluha raňajkového bufetu

- pomocné práce v kuchyni, ako je umývanie riadu

- upratovanie izieb po odchodoch a roomservice (drobný upratovanie, služba i.) Počas pobytu

- roznášanie večerou

Ponúkame:

- ubytovanie a strava zadarmo

- práca na zmluvu priamo so zamestnávateľom

- mzda od 1500 € čistého

požadujeme:

- komunikatívna nemčina

- prax v odbore alebo ochota učiť sa

V prípade záujmu o túto pozíciu nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.

Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk 🙂

Tešíme sa na spoluprácu!