Čašník / servírka do Rakúska

8
SunAgency s.r.o.
Zverejnené
24. marca 2020
Miesto
Rakúsko, Austria
1900 - 2300 €
Región
Rakúsko

Do našich partnerských hotelov a horských chát v rôznych častiach Rakúska prijmeme nových kolegov na pozíciu čašník, servírka.

Prácu máme pre profesionálov s dobrou nemčinou (Chef de Rang), v prevádzkach Ala carte alebo polpenzia, aj pre začínajúcich čašníkov / čašníčky (Commis de Rang).

Náplň práce:

- obsluha hostí

- prijatia objednávky

- nosenie tanierov a nápojov

- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície

Požadujeme:

- komunikatívna nemčina

- vyučenie v odbore výhodou

- prax alebo ochota na sebe pracovať

Ponúkame:

- ubytovanie a strava zadarmo

- práca na zmluvu priamo s hotelom

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.

Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk 🙂

Tešíme sa na spoluprácu!