Chceš prácu v sede a v bielych rukavičkách? Poď s nami kontrolovať plasty! (Ref. č. 2-21-29513 )

32
Grafton Recruitment s.r.o.
    Zverejnené
    9. októbra 2019
    Miesto
    Nitra, Slovakia
    605 - 675 EUR
    Región
    Nitra

    Popis práce

    Vašou náplňou práce bude:

    • 100 % optická kontrola plastov určených do automobilov
    • Balenie plastov
    • Práca prevažne v sede

    Požiadavky

    • Dobrý zrak (môžu byť aj okuliare)
    • Spoľahlivosť
    • Precíznosť
    • Chuť pracovať na 2 zmeny

    Benefity

    • dochádzkový bonus každý mesiac 70€
    • každý mesiac 5€ na nápoje v automate
    • príplatok za nočnú zmenu 1,38/hodina
    • polročný bonus 190€
    • ročný bonus 190€
    • navýšenie mzdy po roku na 635€ (plus dochádzkový bonus)
    • navýšenie mzdy po dvoch rokoch na 705€ (plus dochádzkový bonus)
    • vianočné odmeny
    • bonus pri naodeninách - jubileu, svadbe, narodení dieťaťa
    • dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
    • možný prechod do interného stavu
    • stravné lístky
    • príjemné, čisté pracovné prostredie
    • doprava ZDARMA zabezepečená zo smerov: HC, NZ, TO