E-shop predajca, skladník

18
AQUAPOND s.r.o.
    Zverejnené
    20. mája 2019
    Miesto
    Orechová Potôň, Slovakia
    1000
    Región
    Dunajská Streda

    Popis práce

    Náplňou práce bude:

    - Evidencia skladových zásob v programe Pohoda
    - predaj tovarov a služieb zákazníkom,
    - vybavovanie objednávok,
    - sledovanie stavov tovaru na sklade,
    - odosielanie tovaru objednaných cez e-shop,
    - komunikácia s klientmi,
    - aktualizácia.

    Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu.
    Požadujeme ochotu učiť sa, ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom.