Elektrikári do Švajčiarska

153
FOXJOBS AG
Zverejnené
14. marca 2019
Miesto
Švajčiarsko, Switzerland
30 – 34 CHF/hod
Región
Zahraničie iné

Popis práce

Náplň práce:

- čítanie technickej dokumentácie

- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia

- vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh, ťahanie káblov

- odblankovávanie elektrických vodičov a káblov

- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení

- diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení

- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov

- elektroinštalácie v novostavbách….

Požiadavky na zamestnanca:

- Minimálne požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou v danom obore

- Požadovaná prax: min. 2 roky v danom obore

- Vodičský preukaz: B Jazykové znalosti:

- Nemecký jazyk: na komunikativnej urovni / mierne pokročilý (je podmienkou na samostatnej dorozumievacej úrovni pre každého uchádzača !)

- Presnosť a schopnosť pracovať v tíme

Iné výhody:

- zabezpečíme pracovné povolenie

- pomôžeme pri založení si Švajčiarského účtu

- zabezpečíme ubytovanie (hradi si zamestnanec sàm)

- pomôžeme pri založení zdravotného poistenia (povinné, hradi si zamestnanec sàm)

- zabezpečíme rodinné prídavky (230 CHF na skolou povinne dieta a 290 CHF na dieťa  ktore studuju do max 25 roku)

- týždenné vyplácanie mzdy

- pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- zručnosť

- flexibilita

- samostatnosť

- osobný automobil (vyhodou)

Dokumenty:

-životopis v nemeckom jazyku

- doklad o ukončenom vzdelaní v nem. jazyku a v danom obore

- Certifikát / Diplom

- kópia pasu / OP

Kontaktná osoba:

Klaudia Preloznik

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorý zaslali všetky požadované dokumenty a vyhovujú požiadavkám ! Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím požadované dokumenty a my Vás budeme hneď po spracovaní Vaších údajov kontaktovať!

U nás neplatíte žiadne popladky za sprostredkovanie!