Elektrokonštruktér / Programátor

67
VURAL a.s.
    Zverejnené
    7. februára 2020
    Miesto
    Žilina, Slovakia
    Základný plat 1000-1500€ /mesiac (podľa kvalifikácie a praxe) + variabilná zložka + bonusy.
    Región
    Žilina

    Popis práce

    Pracovná náplň:

    - návrh, príprava a realizácia elektrotechnických, jednoúčelových strojov a zariadení
    - tvorba príslušnej elektrotechnickej dokumentácie, kreslenie elektroschém
    - naceňovanie navrhnutých elektrokomponentov, súčastí, prácnosti
    - programopvanie v Siemens S7 (programovanie robotov výhodou)

    Výhody a benefity:

    - práca s najmodernejšími technológiami
    - možnosť odborného rastu
    - pružná pracovná doba
    - výkonnostný bonus
    - dochádzkový bonus
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - príspevok na stravu nad rámec zákona

    Požiadavky:

    - znalosť súčasných noriem a legislatívy
    -čítanie technických výkresov
    -technické myslenie
    -samostatnosť, zodpovednosť

    V prípade záujmu o pozíciu, prosíme poslať profesný životopis.
    Všetkým záujemcom ďakujeme, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.