Front-End Developer (Ref. č. 1-16-34321)

71
Grafton Recruitment s.r.o.
    Zverejnené
    3. mája 2020
    Miesto
    Bratislava, Slovakia
    2 500 - 3 500 €
    Región
    Bratislava

    Hľadáme Frontend developera pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti poisťovníctva.

    Náplň práce:

    • vývoj nových funkcionalít
    • spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii
    • participácia pri tvorbe riešení pre existujúce ale aj nové systémy
    • testovanie vývojových protoypov
    • mentoring pre juniornejších developerov tímu
    Požiadavky

    Ideálny kandidát spĺňa nasledovné:

    • hlboká znalosť HTML5, Angular, Node.js, Typescript, GWT
    • skúsenosť s Java, prípadne PL/SQL
    • znalosť cloudových systémov
    • anglický jazyk- B2: plynulá komunikácia v písomnej aj ústnej forme
    Benefity

    Benefity:

    • flexibilný čas (6-22)
    • príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
    • príspevok na eco spotrebiče 3600€
    • garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
    • možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
    • multikultúrne prostredie
    • OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)