Hľadáme šikovných kuchárov

39
Andiamo Group
    Zverejnené
    5. augusta 2019
    Miesto
    Košice, Slovakia
    1300 v čistom
    Región
    Košice

    Popis práce

    Do našich prevádzok Andiamo Pizza a Pilsner Urquell Pub

    v nákupnom centre Aupark v Košiciach hľadáme šikovných kuchárov

    na TPP s nástupom ihneď. Odhodlanie a zodpovedný prístup oceníme

    zaujímavou mzdou: 1300 € netto.

    Očakávame spoľahlivosť, schopnosť pracovať pod tlakom,

    dodržiavanie firemných pravidiel a prax v odbore min. 2 roky.

    Ak chceš byť súčasťou nášho tímu a spĺňaš uvedené podmienky, neváhaj reagovať na túto pracovnú ponuku Možno hľadáme práve teba!

    Náplň práce

    - príprava jedál podľa stanovených jedálnych lístkov

    - príprava denného menu

    - zabezpečenie kvality pripravených pokrmov

    - dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku

    - podieľanie sa na príprave jedálneho lístka

    - organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál

    - zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín

    - dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok Andiamo Group

    Zamestnanecké výhody, benefity

    Ako stabilná sieť reštaurácií Andiamo Group pôsobiaca na slovenskom trhu už 10 rokov, poskytujeme našim zamestancom zaujímavé výhody:

    - motivačná mzda

    - zamestnanecká zľava vo všetkých prevádzkach Andiamo Group po uplynutí skúšobnej doby

    - záruka pravidelného príjmu

    - možnosť kariérneho rastu

    - mladý kolektív

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    Naše požiadavky:

    - pozitívny vzťah ku gastronómii

    - zodpovednosť a spoľahlivosť

    - schopnosť pracovať pod tlakom

    - pro-zákaznícka orientácia

    - flexibilita

    - vyučenie v odbore a prax v odbore minimálne 2 roky

    Druh pracovného pomeru

    plný úvädzok

    Termín nástupu

    ASAP