Inšpektor kvality – práca v Nitre! (Ref. č. 2-21-31540)

61
Grafton Recruitment s.r.o.
    Zverejnené
    1. mája 2020
    Miesto
    Nitra, Slovakia
    780 - 850 EUR
    Región
    Nitra

    Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu v oblasti automotive, ktorý sa zameriava predovšetkým na kvalitu a výsledky.

    Náplň práce:

    • triediace práce
    • vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola kvality
    • mechanické úpravy a opravy
    • podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
    • kontrola jednotlivých dielov a ich funkčnosti

    Prááca sa vykonáva v dvojzmennej prevádzke (8h zmeny), možnosť pracovať aj na 12h zmeny.

    Požiadavky

    Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

    • precíznosť
    • flexibilita
    • ochota manuálne pracovať

    Benefity

    • profesionálne zaškolenie
    • dlhodobá spolupráca v medzinárodnej spoločnosti
    • práca pre jedného z popredných dodávateľov pre JLR