Inžinier kvality v odštepnom závode

19
LEONI Slovakia, spol. s r.o.
    Zverejnené
    8. februára 2019
    Miesto
    Stará Turá, Slovakia
    od 875 €/mesiac - konečná výška mzdy závisí od znalostí a skúsenosti uchádzača (od 1100 EUR brutto)
    Región
    Nové Mesto nad Váhom

    Popis práce

    Pracovná náplň:

    - neustále zlepšovanie interných a externých parametrov kvality výroby
    - riešenia externých reklamácií
    - komunikácia so zákazníkmi
    - spracovanie a reporting kvalitatívnych výsledkov
    - riadenie dokumentácie Systému riadenia kvality
    - riadenie dokumentácie Systému riadenia environmentu
    - optimalizácia procesov a činností na úseku riadenia kvality
    - riadenie tímu inžinierov kvality

    Čo ponúkame?

    • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    • možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
    • zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
    • pružný pracovný čas
    • zaujímavý sociálny program
    • uvádzaná mzda je základná. Konečná výška mzdy závisí od znalostí a skúsenosti uchádzača (od 1100 EUR brutto)

    Požiadavky na pracovné miesto:

    • znalosti nástrojov kvality (8D, 5W, Pareto, FMEA)
    • znalosti ISO9001 a 14001
    • znalosti v oblasti štatistiky vítané
    • skúsenosti s prácou v SAP vítané
    • znalosti v oblasti vykonávanie interných auditov vítané
    • prax na podobnej pozícií výhodou
    • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni vítaný
    • skúsenosti s riadením tímu