Inžinier logistiky

11
SVI Slovakia s.r.o.
    Zverejnené
    20. mája 2019
    Miesto
    Liptovský Hrádok, Slovakia
    1000
    Región
    Liptovský Mikuláš

    Popis práce

    Pracovná náplň:

    - príjem dopytov od zákazníkov
    - koordinácia interného ponukového procesu
    - vypracovávanie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
    - komunikácia so zákazníkmi
    - zodpovednosť za včasné odovzdanie cenových ponúk zákazníkom
    - kalkulácie nových výrobkov
    - správa cenníkov v systéme
    - starostlivosť a rozvíjanie spolupráce so zákazníkmi
    - príjem objednávok od zákazníkov
    - plánovanie výroby na pridelených projektoch
    - spolupráca s oddeleniami vo firme
    - koordinácia nových projektov
    - reporting

    Čo vám ponúkame?

    - prácu v nadnárodnej spoločnosti
    - 2 % príspevok do III. piliera
    - do 30 % výkonnostné odmeny vyplácané ročne
    - pre zamestnaných záujemcov možnosť podpisu pracovnej zmluvy na dobu neurčitú,
    hneď s dátumom nástupu po skončení výpovednej doby
    - stravné lístky v hodnote 1 Euro pre zamestnanca + pitný režim a iné motivujúce
    benefity ako firemný večierok
    - možnosť osobného a odborného rastu

    Požiadavky na kandidáta:

    - prax v oblasti logistiky a nákupu výhodou
    - schopnosť tímovej práce
    - komunikatívnosť
    - schopnosť pracovať pod časovým tlakom
    - odolnosť voči stresu
    - samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť

    V prípade záujmu pošlite e-mailom Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na našu adresu a v subjekte e-mailu uveďte názov pozície: "Inžinier logistiky" V zmysle §13 ods. 1 písm. a) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon“) a čl. 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) Vás prosíme v sprievodnom liste o udelenie Vášho dobrovoľného a výslovného súhlasu spoločnosti SVI Slovakia s.r.o., Vyšné Fabriky 739, Liptovský Hrádok, IČO: 36 402 141 (ďalej len „prevádzkovateľ“) so: spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu žiadosti o zamestnanie, životopisu, dokladoch a potvrdeniach týkajúcich sa Vášho vzdelania, či kvalifikácie, prípadne v iných Vami poskytnutých materiáloch súvisiacich so žiadosťou o zamestnanie za účelom zaradenia do náborového procesu. Osobné údaje sa budú spracúvať po dobu 2 rokov. Ste si vedomý, že Vami udelený súhlas je dobrovoľný a môžete ho kedykoľvek odvolať na základe Vašej písomnej žiadosti na adresu prevádzkovateľa, alebo emailom na adresu: „[email protected]“. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti spĺňajúci stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.