IT Business Analyst (Ref. č. 1-10-34167)

55
Grafton Recruitment s.r.o.
    Zverejnené
    3. mája 2020
    Miesto
    Bratislava, Slovakia
    1 700 - 3 000 €
    Región
    Bratislava

    Ak máte záujem využívať vaše komunikačné schopnosti, máte prehľad o vývoji aplikácií a ste schopný úlohy dotiahnuť k úspešnému koncu, otvára sa pre vás príležitosť na pozícii IT Biznis Analytika.

    Vašou náplňou práce bude:

    • komunikácia s klientom
    • spracovanie funkčných požiadaviek a špecifikácií
    • spolupráca s developerským tímom a testermi
    • tvorba a úprava technickej dokumentácie
    • práca v agilnom prostredí (Jira)
    • podpora scrum master a projektového manažéra
    Požiadavky

    Úspešný kandidát by mal mať:

    • pochopenie procesu vývoja softvérového produktu
    • IT background
    • plynulá komunikácia v anglickom jazyku
    • schopnosti kooperovať s rozličnými tímami
    Benefity

    Benefity:

    • príspevok do 3. piliera
    • flexibilný čas (6-22)
    • príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
    • príspevok na eco spotrebiče 3600€
    • garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
    • extra 5 dní dovolenky
    • možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
    • multikultúrne prostredie
    • OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)