Koordinátor logistiky a predaja

5
Beuker, s.r.o.
    Zverejnené
    25. júna 2020
    Miesto
    Dunajská Streda, Slovakia
    850 EUR/mesiac + 13. plat, bonusy
    Región
    Dunajská Streda

    Popis práce

    Náplňou práce bude:

    - Zabezpečovanie dodávok produktov pre klientov, koordináciu medzi výrobcom, prepravcom a konečným odberateľom
    - Komunikácia so zákazníkmi aj s dodávateľmi
    - Spracovanie a vybavenie zákazníckych objednávok
    - Plánovanie, objednanie a monitorovanie prepráv; komunikácia s prepravcami
    - Príprava cenových ponúk
    - Príprava a sledovanie predajných plánov
    - Informačný servis pre klientov o produktoch, ich cenách a dostupnosti

    Ponuka výhod a benefitov:

    - Samostatná práca s možnosťou sebarealizácie
    - Motivujúce finančné ohodnotenie
    - Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
    - Školenia
    - Firemné benefity
    - Príjemné pracovné prostredie

    Požiadavky a predpoklady k prijatiu:

    - prax v oblasti logistiky, zameraná hlavne na organizáciu prepráv
    - znalosť cudzích jazykov (anglický) je výhodou
    - samostatnosť, zodpovednosť, spolupráca v tíme
    - flexibilita
    - logické myslenie
    - dobré organizačné schopnosti
    - ovládanie stresu pod pracovným tlakom
    - znalosť maďarského jazyka je podmienkou