Lakýrník

3
KM-JOB s.r.o.
Zverejnené
15. mája 2019
Miesto
Česká Třebová, Jihlava, Český Krumlov ...., Czech Republic
Kategória
Druh pracovného pomeru
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny (€)
od 30 000,- Kč ( dohoda) odpovídající platové ohodnocení stabilní a perspektivní zaměstnání odborný a kvalifikační růst pololetní a roční bonusy dle plnění hospodářských výsledků odměny za zlepšovací návrhy (tzv. Kaizen) dotované stravování se širokým výběrem jídel zajímavá práce v místě bydliště
Región
Česká Republika

Popis práce

Vzdělání: SOUOstatní požadavky: manuální zručnost, pečlivostPracovní náplň:
lakování kabin, karosérií
Použiť
Meno a priezvisko
Prosíme, dobre si ju skontrolujte
Sprievodná správa ktorú dostane spoločnosť spolu s vašim životopisom
Pretiahnite súbory sem súbory z počítača...
Životopis, motivačný list, atď.
Kliknite na "Nie som robot"

Podobné pracovné ponuky

Lakýrnik Východné Nemecko   Drážďany, Germany
Stolár - lakýrnik   Kysucké Nové Mesto, Slovakia
2. mája 2019
Ponuka práce pre lakýrnikov   Krnov, Slovakia
29. apríla 2019