NÁKUPCA priameho materiálu (Ref. č. 1-30-34134)

148
Grafton Recruitment s.r.o.
    Zverejnené
    3. mája 2020
    Miesto
    Bratislava, Slovakia
    Kategória
    Obchod
    1 600 - 1 800 €
    Región
    Bratislava

    Máš angličtinu v malíčku, si skúsený nákupca a vyjednávaš vždy len tie najlepšie podmienky? Využi svoje schopnosti v medzinárodnej spoločnosti a staň sa členom globálneho tímu nákupcov!

    Tvojou náplňou práce bude:

    • nákup priameho materiálu pre BEAUTY segment
    • osobná, telefonická či e-mailová - komunikácia s dodávateľmi
    • vyjednávanie cien, uzatváranie kontraktov
    • aktívne hľadanie nových dodávateľov
    • plnenie stanovených cieľov
    • spolupráca s celým tímom
    Požiadavky

    Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

    • skúsenosť v oblasti strategického nákupu – PODMIENKA
    • anglický jazyk B2/C1 – PODMIENKA
    • komunikatívnosť
    • hľadáme sebavedomého človeka, ktorý sa nebojí na sebe pracovať a chce sa stále rozvíjať
    Benefity

    Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:

    • 13. plat
    • refferal bonus
    • zľavy na produkty
    • Home office