Nenáročná ponuka opatrovania

119
VIP - Complet
Zverejnené
10. januára 2019
Miesto
Weiherhammer, Germany
Druh pracovného pomeru
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny (€)
9,19
Región
Nemecko

Popis práce

WEIHERHAMMER – nenáročné opatrovanie / nástup od 20.01.2019/ turnus 1 mesiac alebo 6 týždňov / so strednou znalosťou nemčiny

Do obce v nemeckom Bavorsku, hľadáme skúsenú, srdečnú a empatickú opatrovateľku, k 90 – ročnej pani (165 cm a 65 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat. Jej dcéra býva v dome na 1. poschodí, je nápomocná a tiež pomôže pri nákupoch. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby:  domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, začínajúcou inkontinenciou – nosí plienkové nohavičky a má problémy s mobilitou. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne – pacientke sa stáva, že keď ide v noci na WC, tak nevie nájsť cestu späť do postele.

Pohyblivosť: pacientka pri pohybe využíva palicu, rolátor a invalidný vozík. Potrebuje pomoc opatrovateľky napr. pri vstávaní z postele, z kresla – je ale plne nápomocná

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti kompletnú hygienu pacientky, ktorá zahŕňa aj výmenu plienok a návštevy toalety, umývanie prebieha v kuchyni na stoličke – je taktiež nápomocná, pacientke je treba pomáhať aj pri jedení a pití, prezliekaní. Jej  úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, upratovanie, pranie, nakupovanie). Pacientka sa doteraz hanbila absolvovať prechádzky na invalidnom vozíku, možno to teraz, keď trpí demenciou bude jednoduchšie a bude akceptovať ak jej niekto ukáže, že potrebuje pomoc.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov,  Nástup: od 20.01.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1220 €  (1 mesiac) alebo 1708 € (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

 

Použiť
Meno a priezvisko
Prosíme, dobre si ju skontrolujte
Sprievodná správa ktorú dostane spoločnosť spolu s vašim životopisom
Pretiahnite súbory sem súbory z počítača...
Životopis, motivačný list, atď.
Kliknite na "Nie som robot"

Podobné pracovné ponuky