Nepremeškajte opatrovanie pri Švajčiarsku

125
VIP - Complet
Zverejnené
11. januára 2019
Miesto
Rheinfelden, Germany
Druh pracovného pomeru
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny (€)
9,19
Región
Nemecko

Popis práce

Rheinfelden– Nové OPATROVANIE s nástupom 26.01.2019/ turnus 4 alebo 6 týždňov/potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina

Do mesta Rheinfelden, ktoré je priamo na švajčiarských hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 82- ročnému pánovi (55 kg), ktorý býva na prízemí rodinného domu. V samostatnej časti domu na poschodí, býva bývalá manželka pána (žijú dlhú dobu oddelene). Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou. Internet sa pripravuje. Pána počas víkendov navštevuje jeho priateľka.

Stupeň ošetrenia:  pacient je zaradený do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba 1-2 krát týždenne (podávanie liekov, výmena katétra).

Zdravotný stav: pacient má začínajúcu stareckú demenciu, je inkontinentný a má zavedený katéter. Berie lieky na srdce a vysoký krvný tlak.  Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť: pacient je mobilný a využíva rolátor.

Do náplne práce opatrovateľky spadá starostlivosť o pacienta (pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, návšteve toalety) ako aj starostlivosť o domácnosť (udržiavanie poriadku, varenie, nakupovanie). Pacient má rád sledovanie športu, filmov a ocení aj spoločné trávenie času, rozhovory, prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu:  4 alebo 6 týždňov, nástup: od 26.01.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1295 €  (4 týždne) alebo 1858 €  (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. 

 

Použiť
Meno a priezvisko
Prosíme, dobre si ju skontrolujte
Sprievodná správa ktorú dostane spoločnosť spolu s vašim životopisom
Pretiahnite súbory sem súbory z počítača...
Životopis, motivačný list, atď.
Kliknite na "Nie som robot"

Podobné pracovné ponuky