PLC programátor

32
Neumann Consulting s.r.o.
    Zverejnené
    11. septembra 2019
    Miesto
    Trenčiansky kraj, Slovakia
    Kategória
    Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny od 1 800 EUR brutto
    Región
    Trenčín

    Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu PLC programátora. Ponúkame výbornú príležitosť pre človeka, ktorý vníma cestovanie ako výhodu, ovláda PLC, automatizácie a testovanie.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    – programovanie riadiaceho softvéru (PLC, HMI) v súlade so štandardami správnej výrobnej praxe
    – vývoj a validácia nových softvérových modulov
    – implementácia požiadaviek Industry 4.0
    – diagnostika a odstraňovanie porúch
    – konfigurácia, nastavenie a skúšky zariadení
    Zamestnanecké výhody
    – flexibilný pracovný čas, home office
    – bonusy (13-ty & 14-ty plat) v závislosti od hospodárskych výsledkov
    – teambuildingy
    – jazykové vzdelávanie, rôzne technologické workshopy
    – využívanie jazykov
    – cestovanie do zahraničia, najmä do Dánska 60%

    Požiadavky na zamestnanca

    Vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    Jazykové znalosti
    Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    – výborná znalosť anglického jazyka
    – vysokoškolské vzdelanie v oblasti Automatizácie/ Mechatroniky
    – technické myslenie
    – znalosti PLC programovania
    – §21