Pomocná sila do kuchyne – Rakúsko

15
SunAgency s.r.o.
Zverejnené
24. marca 2020
Miesto
Rakúsko, Austria
1900 - 2100 €
Región
Rakúsko

Ponúkame sezónnu prácu v alpskom hoteli s možnosťou dlhodobej spolupráce. Táto pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú prax z hotelovej kuchyne alebo reštaurácie, ale nechcú sa venovať priamo varenia.

Náplň práce:

- predumývanie riadu a vkladanie do umývačky / z umývačky

- škrabanie a krájanie zemiakov, mrkvy a inej zeleniny

- príprava šalátov

- upratovanie pracovisko

- pomoc kuchárom s tým, čo bude práve potrebné

Ponúkame:

ubytovanie a strava zadarmo

práca na sezónu alebo celoročne

zmluva priamo s hotelom

13., 14. plat naviac

požadujeme:

komunikatívna úroveň nemčiny výhodou

prax na rovnakej pozícii veľkou výhodou

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis, kde nezabudnite uviesť prípadné skúsenosti s prácou v gastronómii. Potom sa dohodneme na ďalšom postupe. Tešíme sa na spoluprácu!

Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk 🙂