Servírka / čašník do Rakúska, od 1500 € čistého

13
SunAgency s.r.o.
Zverejnené
27. júla 2020
Miesto
celé Rakúsko, Austria
od 1600€
Región
Rakúsko

Hľadáme čašníčku alebo čašníka do tímu rakúskeho hotela. Ste komunikatívny a máte chuť pracovať v Alpách niekoľko mesiacov, alebo aj dlhodobo? Potom hľadáme práve Vás.

Pozíciu máme ako pre skúsených inkasné čašníkov s dobrou nemčinou a zodpovedajúcim finančným ohodnotením, tak aj pre čerstvo vyučené čašníkov, alebo osoby s veľkým záujmom o odbor a ochotou sa učiť.

Náplň práce:

- obsluha hostí

- prijatia objednávky

- nosenie tanierov a nápojov

- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície

Požiadavky

- komunikatívna nemčina podmienkou

- príjemné vystupovanie

- vyučenie, alebo aspoň krátkodobá prax v odbore a chuť na sebe pracovať

Ponúkame

- ubytovanie a strava zadarmo

- Prepitné

- 13., 14. plat

- uzatvorenie pracovnej zmluvy priamo so zamestnávateľom

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu. Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk 🙂 Tešíme sa na spoluprácu!