Servisný technik – kompresory a systémy stlačeného vzduchu

5
doem, s.r.o.
    Zverejnené
    11. októbra 2018
    Miesto
    Žilina, Slovakia
    576/ mesiac. Po zapracovaní mzda stúpne

    Popis práce

    Náplň (druh) práce

    - Inštalácia, údržba, servis a opravy kompresorov, rozvodov stlačeného vzduchu, zariadení stlačeného vzduchu a pneumatického náradia.
    - Pravidelné servisné prehliadky kompresorov.
    - Montáž rozvodov stlačeného vzduchu.
    - Starostlivosť o zákazníkov.
    - Pôsobenie v rámci územia SR.

    Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
    Ponúkané výhody

    - Zaradenie sa do spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.
    - Profesijný rast a vzdelávanie.
    - Základná zložka mzdy 576,-€ počas doby zapracovania.
    - Po zapracovaní sa k základnej mzde pripočítava osobné ohodnotenie podľa odpracovaných výkonov. Priemerná čistá mzda zapracovaných technikov presahuje 1000,-€ v čistom

    Požadované vzdelanie

    Stredné odborné vzdelanie
    Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika - energetika

    Dĺžka praxe

    bez požiadavky na odbornú prax

    Certifikáty

    Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

    Zručnosti, schopnosti
    Vodičské oprávnenie:
    • Skupina B
    Všeobecné spôsobilosti:
    • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
    • samostatnosť
    • technická gramotnosť
    • manuálna zručnosť
    Ďalšie požiadavky:

    - SOU / SŠ so zameraním na strojárstvo, energetiku.
    - Samostatný elektrotechnik.
    - Znalosti o elektrických častiach strojov.
    - Flexibilita.
    - Samostatnosť v práci, zodpovednosť.
    - Výhodou je znalosť anglického jazyka a prax na podobnej pozícií.

    Osobnostné predpoklady
    • pozornosť
    • praktické myslenie
    • spoľahlivosť