SKLADNÍK – KECHNEC (Ref. č. 3-21-33085)

49
Grafton Recruitment s.r.o.
    Zverejnené
    18. novembra 2019
    Miesto
    Košický kraj, Slovakia
    720 - 800 EUR
    Región
    Košice

    Pre stabilnú zahraničnú automotive spoločnosť pôsobiacu v Kechneci hľadáme pracovníkov na pozíciu SKLADÍK S PLATNÝM PREUKAZOM VZV.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • príjem, skladovanie a evidencia materiálu
    • zásobovanie výrobných liniek materiálom
    • inventúry
    • balenie servisných dielov
    • zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

    Požiadavky

    POŽADUJEME:

    • SŠ vzdelanie resp. výučný list
    • Skúsenosti na pozícii skladník nevyhnutné
    • Platný preukaz na VZV
    • Ochota pracovať na zmeny ( 2 až 3 zmenná prevádzka )
    • Základné počítačové zručnosti
    • Zodpovednosť

    Benefity

    • Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
    • Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe
    • 13.plat garantovaný zamestnávateľom
    • Nadštandardné príplatky
    • Stravné lístky
    • Príspevky zo Sociálneho fondu
    • Príspevok na cestovné
    • Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
    • Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou