Účtovník / Účtovníčka

18
M&S GLOBWASH, a.s.
    Zverejnené
    24. marca 2020
    Miesto
    Komenského 10d, Banská Bystrica, Slovakia
    1 200 EUR/mesiac
    Región
    Banská Bystrica

    Popis práce

    Pracovná náplň:

    - interný účtovník vo firme
    - znalosť podvojného a jednoduchého účtovníctva (aktuálne 15 stredísk)
    - orientácia v zákone o dani z príjmu, zákone o DPH
    - spracovanie priznaní k DPH, Kontrolného výkazu a Súhrnného výkazu, Dani z príjmu právnických osôb
    - spracovanie miezd, mesačných hlásení na sociálnu a zdravotné poisťovne, mesačné prehľady na daň zo závislej činnosti (aktuálne 20 zamestnancov)
    - pomocné administratívne práce
    - znalosť práce s PC
    - vodičšký preukaz B
    - predchádzajúca skúsenosť a prax aspoň 5 rokov

    Výhody a benefity, ktoré ponúkame:

    - práca v mladom a dynamickom kolektíve
    - v aktuálnej situácií práca z domu, neskôr čiastočná práca aj z domu (home office) /spoločnosť pracuje s e-dokladmi/
    - možnosť sebarealizácie
    - variabilný pracovný čas
    - počítač, mobil aj na súkromné účely

    Požadujeme spoľahlivosť, serióznosť, presnosť, prehľad, otvorenosť, flexibilita, záujem