ZÁMEČNÍK-SVÁŘEČ, ubytování zajištěno! (Ref. č. 99-21-21280)

52
Grafton Recruitment s.r.o.
    Zverejnené
    1. mája 2020
    Miesto
    Česká republika, Czech Republic
    Kategória
    Druh pracovného pomeru
    Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny (€)
    700 - 950 EUR/mes. - nástupní mzda
    Región
    Česká Republika

    Popis práce

    Pro našeho významného klienta českou stavební společnost sídlící na Českobudějovicku hledáme vhodného kandidáta na pozici ZÁMEČNÍK-SVÁŘEČ.

    Nástup možný ihned.

    Pracovní náplň:

    • svařování, výroba ocelových konstrukcí, montáže na stavbách

    Požiadavky

    • vyučení v oboru výhodou
    • platné svářečské oprávnění CO2 (ZK 135)
    • řidičský průkaz sk. B
    • znalost čtení technických výkresů

    Benefity

    • podpora při relokaci, zajištění ubytování
    • pracovní poměr na dobu neurčitou
    • nástupní mzda až 950 Eur
    • 25 dnů dovolené
    • zázemí stabilní společnosti s minimální fluktuací

    Použiť
    Meno a priezvisko
    Prosíme, dobre si ju skontrolujte
    Sprievodná správa ktorú dostane spoločnosť spolu s vašim životopisom
    Pretiahnite súbory sem súbory z počítača...
    Životopis, motivačný list, atď.
    Kliknite na "Nie som robot"