Next Media Group, s.r.o.

1181

Company Information

Naše portfólio

Vydavateľstvo Next Media Group zastrešuje hneď viacero magazínov. Manmagazin.sk /Muzskysvet.sk, čo je najčítanejší web pre muža na Slovensku. Taktiež ženy si prídu na svoje, pretože vydávame aj Slovakwoman.sk, čo je jeden z najlepších ženských lifestylových magazínov u nás. Buvlár zastrešuje web Hitky.sk, zábavu portál Funmagazin.sk a súčasťou vydavateľstva sú aj extrémne rastúce weby Fashionmagazin.skSportovymagazin.skTopgirl.skSlovenskemamicky.skOmeste.sk a ďalšie.

Zamestnanecké benefity

Azda najväčšou zamestnaneckou výhodou je flexibilný pracovný čas. Len vy sami a nikto iný, si určíte, kedy chcete pracovať. Tiež si sami určujete to, kde chcete pracovať, nakoľko ponúkame home office, respektíve možnosť pracovať odkiaľ len chcete. Sme mladý, ambiciózny tím, ktorý vie pracovať, ale tiež sa zabávať.  Svedčí o tom viacero našich legendárnych porád, ktoré pravidelne organizujeme a na ktorých sa nielen veľa naučite, ale bez pochýb sa aj skvele zabavíte.

V rámci našej spoločnosti máme vynikajúci školiaci systém, počas ktorého vám budú zodpovedané všetky otázky a taktiež máte po ruke človeka, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť s prosbou, s otázkou, či s akýmkoľvek iným problémom. Za zmienku určte stojí aj možnosť kariérneho rastu. Ukážte, že ste dobrí a my vás povýšime!

Finačné ohodnotenie je veľmi motivujúce a jeho súčasťou sú aj pravidelné mesačné bonusy. Sme amciózne vydavateľstvo, ktoré chce dokázať spoločne veľké veci a hľadáme k nám rovnako zmýšľajúcich ľudí.

Aktuálne pracovné ponuky spoločnosti Next Media Group, s.r.o.