VIP – Medico

1351

Company Information

Sme dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá sa zaručí za serióznosť pracovnej ponuky a informácií. Naše základy siahajú do roku 2013, pričom za dané obdobie sme si stihli vybudovať silné a stabilné miesto na trhu práce na medzinárodnej úrovni. Ponúkame voľné pracovné miesta slovenským opatrovateľkám v Nemecku, ktoré zamestnávame na slovenskú pracovnú zmluvu. Ponuky sú vždy overené a korektné! Naši klienti nájdu pod jednou strechou kompletný servis služieb, poskytovaný ochotným a profesionálnym personálom. Pri pracovných miestach v zahraničí aj nadštandardný zárobok je ďalšou z výhod aj možnosť zlepšiť si svoje jazykové schopnosti.
Postup je veľmi jednoduchý! Po telefóne Vás zaregistrujeme, nájdeme Vám vhodnú pracovnú pozíciu, zamestnáme Vás na slovenskú zmluvu, o všetky odvody sa postaráme my a ešte Vám aj prispejeme na cestu. Vy už len bez komplikácií a bezpečne vycestujete!
Čo od Vás očakávame my? Pozitívny vzťah k opatrovaniu, skúsenosti s opatrovaním seniorov a ovládanie pokročilejšej nemčiny!

Aktuálne pracovné ponuky spoločnosti VIP - Medico

Žiadne pracovné ponuky.